Nowoczesna architektura : WEISS / MANFREDI zaprojektuje nowy budynek biurowy Kent State, wart 40 milionów dolarów

WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka Firma WEISS / MANFREDI została ogłoszona zwycięzcą międzynarodowego konkursu zaprojektowania nowego College of Architecture and Environmental Design na Kent State University w Ohio.
Praktyka w Nowym Jorku, we współpracy z lokalnym architektem rekordu Richard L.
Bowen & Associates, była jednym z czterech finalistów krajowych wybranych z listy 37 kandydatów.
Zwycięska propozycja, nazwana Kent State Design Loft, przekształca pojęcie ciągłego loftu studyjnego w trójpoziomową strukturę, która otwiera się na miasto, łączy się z publiczną esplanadą i otaczającym krajobrazem, i zapewnia obfitość kreatywnego, elastycznego uczenia się.
przestrzenie, które mogą być łatwo przekształcone, aby pomieściły się krytyczne projekty, wystawy i wydarzenia.
– Jesteśmy zachwyceni możliwością, że ten projekt stanie się innowacyjnym inkubatorem sztuki i czytelnym miejscem na całym świecie dla uniwersytetu.
powiedział Marion Weiss i Michael Manfredi.
Opis projektu architekta po przerwie.
Design Loft to strona dla nowych połączeń.
Design Loft, strategicznie zlokalizowany na granicy między kampusem a miastem, tworzy nowy węzeł łączący szkołę z miastem Kent.
Zakotwiczenie na poziomie publicznym jest ciągłą galerią, która otwiera nową odkrytą esplanadę uniwersytetu.
Galeria to rosnąca sekwencja miejsc, które można połączyć i zmienić, aby obsługiwać szereg zastosowań i wydarzeń, w tym kawiarnię, powierzchnie wystawowe, elastyczną przestrzeń wydarzeń, czytelnię i bibliotekę zasobów.
Stacjonarne studio poddasze stanowi serce programu.
Otwarte studia są tak skonfigurowane, aby zmaksymalizować elastyczność, aby dostosować się do rosnącego programu i zmieniających się sposobów uczenia się w architekturze i edukacji projektowej.
.
WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka Budynek o powierzchni 125 000 stóp kwadratowych tworzy innowacyjne centrum dla dyscyplin projektowych i tworzy nowe okno na kreatywne, artystyczne i oparte na badaniach programy College.
Warstwowa konstrukcja studia informuje o masowaniu budynków, łącząc instytucjonalne i mieszkaniowe skale swoich sąsiadów.
Masa i materiały nowego budynku odzwierciedlają kontekst materialny kampusu i otaczającej go społeczności.
Ciągłe schody na elewacji północnej pozwalają na hojne kroki amfiteatralne łączące przestrzeń krytyków studyjnych i stwarzające możliwości spontanicznej dyskusji.
Smukłe światła w pomieszczeniach krytycznych wprowadzają światło do środka podłogi i poprawiają naturalną wentylację.
Efektywna forma budynku maksymalizuje światło dzienne i minimalizuje zużycie energii.
Fasada południowa jest aktywowana przez ciągłe schody przeciwpożarowe, które łączą poziomy studia.
Stworzona jako pionowy czworobok kampusowy, ta wspornikowa trasa splata przestrzenie budynku z tymi w kampusie.
.
WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka Projekt prezentuje zintegrowane podejście do zrównoważonego rozwoju, które maksymalizuje pasywne możliwości, w tym światło dzienne i naturalną wentylację, stosuje wydajne strategie dla systemów budowlanych i krajobrazowych, maksymalizuje wykorzystanie materiałów regionalnych i pochodzących z recyklingu oraz wspiera zrównoważone konserwacje i operacje dla przyszłych pokoleń.
Jako model zrównoważonego projektowania dla Uniwersytetu i miasta, Design Loft ilustruje kluczową rolę architektury i wzornictwa w przewidywaniu zrównoważonej przyszłości.
.
WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka Opis projektu dzięki uprzejmości firmy WEISS / MANFREDI.
.
Ten wybór zapewnia College of Architecture i Environmental Design z uderzającą myślą o aspektach wizualnych i funkcjonalnych naszych programów.
Douglas Steidl, dziekan Wydziału Architektury i Projektowania Środowiska w Kent State.
Jesteśmy podekscytowani, aby przejść do następnego poziomu projektowania z koncepcją, która przyciągnie najlepszych wykładowców i wybitnych studentów do wszystkich naszych programów.
Ten program usprawni uczenie się, ułatwi współpracę i zainspiruje tych z nas, którzy są użytkownikami, a także tych, którzy obserwują to od społeczności.
.
WEISS / MANFREDI Architektura / Krajobraz / Urbanistyka Nowy budynek architektury jest częścią transformacji uniwersyteckiej w kampusie, zwany.
Podstawami doskonałości: budowaniem przyszłości.
co wiąże się z budową nowych budynków, modernizacją obiektów i powstaniem dynamicznych, nowych przestrzeni.
Celem tej inicjatywy jest stworzenie nowoczesnego kampusu, który oferuje wyjątkowe doświadczenie akademickie i wzbogaca większą społeczność Kent, Ohio.
Teraz, gdy wybrano zespół architektów, zwycięski zespół udoskonali projekt i opracuje szczegółowe rysunki, aby zapewnić, że zbudowany budynek służy zarówno uczelni jak i uniwersytetowi w najlepszy możliwy sposób.
Oczekuje się, że budowa nowego budynku rozpocznie się wiosną 2014 r.
W celu obłożenia
[przypisy: zabudowa zagrodowa, olx zduńska wola, skrzynia murarska ]

Powiązane tematy z artykułem: olx zduńska wola skrzynia murarska zabudowa zagrodowa