Budownictwo wczoraj i dzis : Muzeum modeli Richarda Meiera w Long Island City Reopens

Richard Meier & Partners Richard Meier & Partners z przyjemnością ogłasza oczekiwane ponowne otwarcie Muzeum Modelu Richarda Meiera w Long Island City w piątek, 13 maja 2011 r.
Rzuca okiem na proces, który stał się jego ponad 40-letnią karierą jako architekta Pan Meier po raz piąty z rzędu prezentuje szeroką gamę prac dla publiczności.
Dalsze informacje po przerwie.
Przestrzeń zajmuje 3600 stóp kwadratowych i funkcje działa od 1960 roku do chwili obecnej.
Najważniejsze w muzeum są modele prezentacji na dużą skalę i modele studyjne Getty Center w Los Angeles, instytucji powszechnie uważanej za najbardziej ambitny projekt pana Meiera i wymagającej piętnastu lat.
Kolekcja zawiera również pierwszy model Smith House w Connecticut, jeden z pierwszych dzieł, które ugruntowały reputację Mr.
Meiera, serię niezmontowanych projektów, takich jak projekt 2002 na World Trade Center Memorial Square w Nowym Jorku , prototypy mebli i wzornictwa produktów, a także kolaże i rzeźby złożone z elementów woskowych, modeli architektonicznych i stali nierdzewnej.
.
Richard Meier i Partnerzy Odwiedzający zostali zaproszeni do przestrzeni nieformalnie w maju 2007 roku.
Obecność w muzeum podczas początkowego, czteromiesięcznego otwarcia była tak silna, że jego drzwi były otwierane co sezon tam później.
Przestrzeń została przyjęta przez różnorodną publiczność studentów, praktykujących architektów oraz entuzjastów sztuki i wzornictwa.
Odwiedzający przestrzeń są mile widziani w piątki od 13 maja 2011 r.
Do 19 sierpnia 2011 r.
Od 10 do 17.
Wycieczki po galerii odbywają się tylko po wcześniejszym umówieniu i trwają około 45 minut.
Spotkania można składać za pośrednictwem Richard Meier & Partners Architects: Modelowe muzeum jest zamknięte dla publiczności w miesiącach zimowych ze względu na wpływ klimatu na modele.
.
Richard Meier & Partners
[podobne: olx słupca, projekty małych domów z kosztorysem, jak urządzić mały pokój dla dziecka ]

Powiązane tematy z artykułem: jak urządzić mały pokój dla dziecka olx słupca projekty małych domów z kosztorysem