Budownictwo wczoraj i dzis : Coolhaus / Natasha + Freya

Przygotuj swoje kubki smakowe przygotowane do tego! Coolhaus.
kreatywna kanapka dla smakoszy lodów serwowana z rocznika ciężarówki pocztowej.
obecnie wędruje ulicami Manhattanu.
Po rozpoczęciu działalności w Los Angeles i przeprowadzce do Austin, ciężarówka jest teraz na wschodnim wybrzeżu, zaspokajając wielbicieli architektury swoimi pysznymi, naturalnymi kreacjami, takimi jak Mies Vanilla Rohe (Lody waniliowe + Chocolate Chip Cookie) i Frank Berry (lody truskawkowe) + Plik cookie Snickerdoodle).
Mózgowe dziecko dwóch kobiet, które podzielają miłość do architektury i, oczywiście, lody, ten modny biznes jest potrójnym entuzjastą i grą na trzech elementach: Bauhausie jako wpływowym modernistycznym ruchu projektowym lat 1920-tych i 30-tych.
, Rem Koolhaas, który rzucił wyzwanie mantrze.
Forma podąża za funkcją ., i.
Cool house.
.
kanapka z lodami zdekonstruowana na dach z ciastkami i płyta podłogowa ze ścianami lodów.
Te ręcznie robione smakołyki wykorzystują lokalne i świeże składniki, a każda kanapka z lodami jest pakowana w jadalne opakowanie, które jest naturalne i nie kalorii.
Ciężarówka była tylko w Nowym Jorku od kilku dni, a jednak kobiety już wzięły udział w weselu i mają nadzieję wypuścić paczkę w sklepach i Whole Foods.
.
Coolhaus jest także myślicielem, myślicielem o odzyskaniu publicznej i miejskiej przestrzeni do jedzenia i zbierania się, kiedy i gdzie jest najmniej oczekiwany, lub kiedy jest zaproszony do dzielenia się swoimi dekadenckimi smakołykami z zainteresowanymi zjadaczami.
Coolhaus jest innowatorem, który opowiada o tym, jak na nowo zaprojektować lub odświeżyć jedzenie z epicuriańską wrażliwością, ale także poszukiwanie trwałości i minimalne straty.
wytłumaczyli twórcy.
Wypatruj zabytkowej ciężarówki tego lata!
[patrz też: jak urządzić mały pokój dla dziecka, dom w stylu skandynawskim, piec zgazowujący drewno ]

Powiązane tematy z artykułem: dom w stylu skandynawskim jak urządzić mały pokój dla dziecka piec zgazowujący drewno