Budownictwo i architektura : MoMA kupi American Folk Art Museum

Michael Moran Otoczony Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Tod Williams i Billie Tsien.
S Folk Art Museum stworzył silną estetyczną tożsamość ze stoickimi metalowymi elementami z zewnątrz.
Po ukończeniu muzeum zostało nazwane Najlepszym nowym budynkiem na świecie w 2001 roku .
i przyciąga miłośników sztuki, aby zobaczyć galerie wypełnione szeroką gamą amerykańskiej sztuki ludowej, a także samą architekturę [sprawdź naszą ofertę AD Classics muzeum].
Jednak w ostatnich latach muzeum borykało się z problemami finansowymi, ponieważ wysiłki zmierzające do zrównoważenia budżetu poczyniły niewielkie postępy.
Po dokładnym przeglądzie sytuacji zarząd postanowił sprzedać muzeum Muzeum Sztuki Nowoczesnej.
Więcej informacji po przerwie.
Zbudowany za 32 miliony dolarów, muzeum nie wywiązało się ze swoich zobowiązań, ponieważ frekwencja nigdy nie spełniła przewidywanych oczekiwań.
Laura Parsons, przewodniczący muzeum wyjaśniła: Ciągłe obciążenie obsługą i spłatą tego długu stanowi zagrożenie dla instytucji i odwraca uwagę zarządu i pracowników muzeum od naszego dążenia do doskonałości programowej. Ponieważ MoMA jest gotowy do zakupu muzeum, nie ma pewności, czy budynek w stylu ludowym pozostanie nienaruszony.
Według The Times, w 2007 roku MoMA sprzedał Hinesowi wolne miejsce w pobliżu Muzeum Sztuki Ludowej, rozumiejąc, że Hines wybuduje budynek, który połączy się z MoMA po północnej stronie bloku i zapewni dodatkową przestrzeń galerii.
Chociaż faktyczna liczba nie jest potwierdzona, Parsons powiedział, że umowa pozwoli Muzeum Sztuki Ludowej na wycofanie swojego długu.
W przyszłości Muzeum Sztuki Ludowej będzie działać w oddziale firmy Lincoln Center.
budynek 1/6 od strony muzeum 53.
Ulicy.
[więcej w: zbiornik na wodę deszczową, studnie głębinowe cena, olx słupca ]

Powiązane tematy z artykułem: olx słupca studnie głębinowe cena zbiornik na wodę deszczową