Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Architektura edukacyjna Część VII

Opublikowaliśmy tak wiele niesamowitych projektów edukacyjnych, że w siódmej selekcji nadal wyświetlamy posty z 2009 r.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! UCSD Price Center East / Yazdani Studio of Cannon Design Plan University of California w istniejącym centrum studenckim w San Diego, Price Center, został opracowany z introverted.
konfiguracja .
centralny dziedziniec otoczony z trzech stron przez wszystkie elementy programu budynku skierowane do wewnątrz.
która ustanowiła silne poczucie miejsca i centrum dla restauracji, spotkań towarzyskich i wydarzeń (czytaj więcej.) Szkoła Boavista / José Marini Bragança Szkoła Boavista znajduje się na obrzeżach miasta Leiria, w wiejskiej atmosferze, między lasem i droga.
Były tam dwa budynki obok siebie, które zajmowały połowę ziemi.
Pierwszy został zbudowany w latach 50-tych, a drugi ma 20 lat i został zaprojektowany przez architekta José Marini Bragança.
Jest teraz trzeci budynek, zaprojektowany przez tego samego architekta (czytaj więcej.) Wnętrza Panta Rhei w college ach / i29 W projekcie nowego zakwaterowania szkoły publicznej Panta Rhei w Amstelveen (NL) wiele uwagi poświęcono równowadze między wolność i poczucie bezpieczeństwa.
Snelder Architecten zrealizował budynek z wieloma otwartymi przestrzeniami wielofunkcyjnymi, w których uczniowie mogą zapoznać się z materiałem dydaktycznym.
Projekt wnętrza i29 idealnie do niego pasuje i nadaje pomieszczeniom tożsamość, która łączy się ze studentami.
środowiska i zwraca się do nich bezpośrednio i osobiście (czytaj więcej.) McGill University Life Sciences Complex / Diament + Schmitt Architekci i Provencher Roy + Associés architectes Podstawową funkcją kompleksu McGill University Life Sciences Complex są badania nad nowotworami i biomedycyną.
Obejmuje pięć kluczowych komponentów: biologia chemiczna, cechy kompleksowe, biologia rozwoju, systemy informacji komórkowej i badania nad rakiem.
Kompleks integruje nowe obiekty, budynek nauk biologicznych Francesco Bellini i budynek badań nad rakiem, a także istniejące budynki McIntyre Medical Sciences i Stewart Biological Sciences (czytaj więcej.) Szkoła podstawowa Carl-Bolle / Die Baupiloten Baupiloten tworzy przestrzeń dla nauka rozpoznawcza w szkole podstawowej Carl Bolle w Berlinie-Moabit.
W procesie przekształcania Carla Bolle Elementary w szkołę w pełnym wymiarze godzin, Baupiloten zainstalowali strefę rekreacyjną w zabytkowym budynku, aby umożliwić dzieciom rytmiczną wymianę między nauką a czasem wolnym.
W rezultacie szkoła to nie tylko instytucja edukacyjna, ale także przestrzeń życiowa (czytaj więcej.)
[podobne: jaki komin do kominka, bramy garażowe rolowane, dom w stylu skandynawskim ]

Powiązane tematy z artykułem: bramy garażowe rolowane dom w stylu skandynawskim jaki komin do kominka