Architektura 21szego wieku : Wystawy „Elemental” i „New Orleans Architecture Now”

W czwartek, 5 maja, w Muzeum Sztuki Południowej Ogden odbędzie się AIA New Orleans Member Preview Event na dwóch wystawach architektury, Elemental and New Orleans Architecture Now.
Obie wystawy zostaną otwarte dla publiczności w sobotę, 7 maja i będą dostępne do piątku, 13 maja, podczas krajowej konwencji AIA 2011.
Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia, można znaleźć tutaj.
Elemental: Ta wystawa ma na celu zilustrowanie, w jaki sposób cyfrowe narzędzia produkcyjne faktycznie rewolucjonizują nasz sposób myślenia, wytwarzają i rozpowszechniają projekty 3D, a także, w jaki sposób wspólnie wpływają na praktyki projektantów i architektów.
Na wystawie skupiamy się na tym, w jaki sposób produkcja cyfrowa przechodzi od świata cyfrowego do rzeczywistości fizycznej w wielu skalach.
Uczestnikami będą Greg Lynn, Elena Manferdini, IwamotoScott i Florencia Pita.
Architektura Nowego Orleanu: Ta wystawa zaprezentuje pracę 35 różnych lokalnych architektów i firm w regionie Nowego Orleanu.
Wyposażony w 20 modeli fizycznych i uporządkowany według sąsiedztwa i typu, zaprezentowany zostanie różnorodny wybór projektów, które odzwierciedlają ogromną różnorodność prac, od miejskiej farmy po planowanie przestrzenne, które dzieje się obecnie w Nowym Orleanie.
[podobne: zabudowa zagrodowa, bejce do drewna, centrobud ]

Powiązane tematy z artykułem: bejce do drewna centrobud zabudowa zagrodowa