Architektura 21szego wieku : Miasto Fort Lauderdale głosowało na korzyść BIGs Marina Lofts

Dzięki uprzejmości BIG We wtorek morze zieleni i błękitu zalało komorę Komisji Fort Lauderdale City, aby wesprzeć lub sprzeciwić się wielkiemu rozwojowi BIG o wartości 250 milionów dolarów, który ma wypełnić lukę przemysłową na nabrzeżu w centrum Fort Lauderdale.
Chociaż większość tłumu zdawała się popierać imponujące, innowacyjne, a nawet śmiałe.
projekt, pojawiły się obawy dotyczące Marina Lofts.
gęstość, wysokość i wpływ na ruch drogowy.
wiele z nich zostało zaspokojonych przez decyzję dewelopera Asi Cymbala o zredukowaniu dwóch 36-piętrowych wież do 28, co zmniejszyło prawie 100 mieszkań z projektu.
Inne ostatnie wysiłki w opozycji do dymisji dotyczyły kontrowersyjnego planu przeniesienia ogromnego deszczu, który nie był objęty przeglądem forum.
Mimo to, po godzinnej prezentacji przez Cymbal i jego personel, zarząd Planowania i zagospodarowania przestrzennego jednomyślnie przegłosował 9-0 na korzyść projektu.
Więcej po przerwie.
.
Nie chcemy tworzyć przeciętnej lub zwykłej społeczności.
Chcemy się przemienić i przekroczyć ,.
Cymbal powiedział.
Zwolennicy, w tym ci z zarządu Planowania i zagospodarowania przestrzennego, wydawali się z pasją wierzyć, że Marina Lofts będzie kluczem do transformacji Fort Lauderdale od śpiącej, zestarzałej społeczności do światowej klasy miasta.
Jako rezydentka Adriana Fasano, stypendystka Amherst College Fulbright Scholar, stwierdziła: Nie możemy być miastem, które hamuje innowacyjność .
Zaprojektowane przez Bjarke Ingels Marina Lofts planuje przetoczyć się przez zaniedbany odcinek New River Fort Lauderdale z kwitnącą, przyjazną dla pieszych przestrzenią publiczną, przyciągając w ten sposób nowych mieszkańców.
Cymbal obiecał dostarczyć 10 milionów dolarów na świadczenia publiczne, które obejmują rozwój riverwalk, który połączy okoliczną społeczność z prawie 1000 niedrogich loftów, 10 000 stóp kwadratowych restauracji i 25 000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej (bardziej szczegółowe informacje o Marina Lofts można znaleźć tutaj).
Dzięki uprzejmości BIG Oczekuje się, że rozwój trójfazowy rozpocznie się pod koniec 2013 roku.
Również na Florydzie BIG i OMA zmierzą się w konkursie na zaprojektowanie centrum konferencyjnego Miami Beach Convention Center.
Przejrzyj propozycje tutaj! Odniesienie: South Florida Business Journal
[podobne: olx zduńska wola, zbiornik na wodę deszczową, lg l65 instrukcja ]

Powiązane tematy z artykułem: lg l65 instrukcja olx zduńska wola zbiornik na wodę deszczową