Architektura 21szego wieku : Konkurs w Parku Olimpijskim Rio 2016

Igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Rio 2016, wraz z innymi dużymi imprezami zaplanowanymi na najbliższe lata, takimi jak Mistrzostwa Świata 2014 i Igrzyska Olimpijskie w 2011 roku, stwarzają ogromne możliwości rozwoju Rio de Janeiro.
Igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Rio 2016 są świętem sportu i będą źródłem transformacji dla miasta, promując dziedzictwo środowiskowe, architektoniczne, kulturalne i zrównoważone gospodarki, korzystające z miejskiego środowiska i jakości życia obywateli.
Park Olimpijski Rio 2016 znajduje się w jednym z czterech centrów olimpijskich zaplanowanych na rozwój Igrzysk w 2016 roku i koncentruje największą liczbę sprzętu sportowego i instalacji.
Jest to fundamentalna przestrzeń dla rozwoju igrzysk olimpijskich i dla żywotności Rio de Janeiro.
Podczas Igrzysk centrum skupi główne wydarzenia sportowe i zaoferuje duże sale spotkań dla publiczności, sponsorów i sportowców.
Zbudowany w Barra da Tijuca, Park Olimpijski będzie centralnie położony w stosunku do innych aren sportowych w Deodoro, Maracan.
i Copacabana.
Będzie to także największy nowy projekt stworzony wyłącznie na potrzeby Igrzysk.
Międzynarodowy Konkurs ma na celu dotarcie do szerokiego grona profesjonalistów i poszukuje kreatywnych rozwiązań, które łączą jakość, funkcjonalność i zrównoważony rozwój, do których powinny przyłączyć się wartości użytkowe, społeczne, kulturowe i środowiskowe.
Konkurencja powinna sprzyjać szeroko zakrojonym wkładom i ustanowić zintegrowane podejście, które zapewni uwzględnienie wymagań Projektu w planowaniu, rozwoju i dostarczaniu instalacji Parku Olimpijskiego, od koncepcji do budowy wszystkich jego elementów.
Oczekuje się, że w wyniku Konkursu powstanie wysokiej jakości Park Olimpijski nie tylko dla wydarzeń sportowych, ale także dla regionu i miasta, jako wyrazu współczesnej kultury.
Aby uzyskać więcej informacji i pobrać wszystkie niezbędne dokumenty, zapoznaj się z oficjalną stroną konkursu.
[podobne: zbiornik na wodę deszczową, pokrycia nasady kominowe dymoweowe, nasady kominowe dymowe ]

Powiązane tematy z artykułem: jaki komin do kominka nasady kominowe dymowe zbiornik na wodę deszczową